ליצן | ליצנית | ליצנים

ליצנים לימי הולדת | ליצן למבוגרים | פורטל ליצן | ליצנית | ליצן | ליצנים |

ליצן למבוגרים


"יש מפעילים שמתאים להביא ליום הולדת של ילדים ויש כאלו שמתאימים יותר ליום הולדת של מבוגרים". את המשפט הזה אני בטוח שכמעט לכל אחד מאיתנו יצא לשמוע. לעיתים קרובות הוא באמת נכון כיוון שכל הפעלה בדרך כלל מותאמת לטווח גילאים מסויים והם אלו שצורכים אותה לחגיגות ולמסיבות שהם עורכים.


חשבתם פעם שאפשר גם להתאים הפעלה מסויימת לטווח גילאים שונה? יש פעיליות שונות של ליצנים לימי הולדת המתאימות לטווח גילאים רחב מאוד וכל זה בגלל שהמפעילים של אותו ז'אנר חשבו והשקיעו כיצד ניתן להרחיב את הפעילות כך שגם קבוצות גיל אחרות יוכלו להנות ממנה.

אחת מהפעילויות האלה היא ליצן. כל אדם הגיוני שנשאל יגיד לנו שפעילות של ליצן ליום הולדת מתאימה להפעלות ילדים במקומות שונים, אף אחד לא יעלה בראשו שפעילות כזו יכולה להיות גם ליצן למבוגרים.


מדובר בחוויה מאוד דומה רק מותאמת למחשבה של "גדולים" ולא של ילדים.

הרי כולנו היינו פעם ילדים ואפשר לומר שרובנו אף מתגעגעים לתקופה הזו בחיינו אז מדוע שלא תיהיה גם לנו את האפשרות להיות בתוך החוויה הזו?

 

ליצן למבוגרים מתאים את עצמו לקהל היושב מולו או לזה שהוא אמור להגיע ולהופיע לפניו. ההפעלה כוללת הזמנת אנשים שונים מהקהל אל הבמה ושיתופם בחלק מתוכנית המופע, כמו כן הופעת יחיד של הליצן אשר יבדר אתכם על נושאים שונים שאנו נתקלים בהם בחיי היום יום שלנו.

 

אל תחשבו שאם אתם כבר נמצאים בגיל שנשמע בעייני אחרים כמבוגר אין לכם את היכולת להבין הומור ולצחוק מכל מיני דברים שטותיים. צחוק היא פעולה שמתאימה לכל גיל ואם ליצן או מספר ליצנים הם אלו שיכולים לגרום לנו לעשות את הפעולה הזו (שיש רבים הטוענים שהיא מאוד בריאה) אז מדוע שלא ניקח את הפעילות הזו כאופציה גם להפעלה שלנו כמבוגרים.

מה חדש אצלנו
ליצן למבוגרים - זה עדיין מצחיק!
תתפלאו לשמוע אבל ליצנים אינם מופיעים רק באירועים של צעירים. כל מה שאתם צריכים לדעת על ליצן למבוגרים ועל הפעלות בכלל...
2013-06-02 לפרטים לחצו כאן
מחפשים ליצן או ליצנית לאירוע שלכם?
ברוכים הבאים לפורטל ליצן! אתר המרכז לכם במקום אחד מגוון של ליצנים, ליצניות ומפעילים לימי הולדת במקום אחד!
2013-06-02 לפרטים לחצו כאן
ליצנים וליצניות לאירועים בקיץ
אתם כבר בטח מרגישים בשינוי הקיצוני של מזג האויר... מתחילים לתכנן כבר את האירוע שלכם עם ליצנים וליצניות חייכנים במיוחד? עשו זאת דרך פורטל ליצן!
2013-04-28 לפרטים לחצו כאן
שלחו לנו מייל
תנו לנו לייק