ליצן | ליצנית | ליצנים

ליצנים לימי הולדת | ליצן למבוגרים | פורטל ליצן | ליצנית | ליצן | ליצנים |

ליצנית

 

בתור בני אדם זה שונה מאוד מבחינתנו לדבר עם בחור או לדבר עם בחורה, כמו בכל מקצוע גם בתחום הליצנות יש כאלה שמתחברים להפעלה של ליצן ויש כאלה המתחברים יותר להפעלה של ליצנית.

 

את מי מהם ילדים אוהבים יותר ליצנית או דווקא ליצן? קשה מאוד להחליט. מה שבטוח הוא שלכל אחד מהם יש את היתרונות שלו ואת החסרונות

 

ליצנית ליום הולדת מספקת חוויה לילדים הכוללת בתוכה גם הפעלות שונות והכל מכל הלב. בסופו של דבר המטרה שלה היא שהילדים יצאו מרוצים מההפעלה ובמיוחד הילד או הילדה אשר חוגגים. הרי, אם כולם ייצאו מרוצים ממסיבת יום ההולדת הזו, זה יהיה הרבה יותר טוב מחתיכת נייר המציגה את כרטיס הביקןר שלה.


ילדים אינם שוכחים מסיבה שהם נהנים בה וברוב המקרים ירצו שזאת תיהיה ההפעלה גם ביום ההולדת שלהם (או של אח שלהם במידה ולא ירצו לעשות את אותה הפעלה לאותם ילדים). במידה ואת בתור ליצנית תצליחי לרתק אותם ולשבות אותם בקסמייך הם כבר לא ישכחו אותך.

 

ליצנית לברית - אטרקציה שמוסיפה לאירוע גוון אחר

 

אפשר לומר שזה טרנד קצת חדש, מזמינים ליצנית לברית של הילד או לבריתה של הילדה והיא מעסיקה את הילדים אשר מגיעים לברית. הורים וחברים שונים שלכם מגיעים עם הילדים שלהם לאירוע וברגע שיש ליצנית באירוע יש לילדים יותר עניין ואינטרקציה עם הילדים האחרים.

 

ליצנית לברית או לבריתה זה אולי לא משהו שהוא חובה באירוע שלכם אומנם אתם יכולים להיות בטוחים שהוא ישדרג אותו מאוד. ליצניות רבות שמגיעות לאירוע שכזה עושות לילדים בלונים בצורות שונות שמלהיבים אותם מאוד ובמקרים רבים משלבות גם סוג של הפעלה הכוללת ריקודים שונים ומשחקים שגורמים לילדים להיות מרוכזים לזמן מסויים והכי חשוב נותנים לכם את החופש שלכם לשבת עם החברים שלכם שלא ראיתם כבר זמן מה. רק הקטע של החופשיות של האורחים שלכם כבר שווה את זה.

 

נסו לדמיין איך ייראה האירוע הזה בלי פעילות של ליצנית בבריתה או בלי פעילות אחרת כלשהי... נשמע משעמם משהו, לא? אפשר לומר שכבר חלפו להם הימים של אירוע בלי שום הפעלה מסויימת לילדים הקטנים שמגיעים אליו. הורים רבים הבינו שיש צורך ממשי לרכז את הילדים שמגיעים לאירוע במקום מסוים כדי שההורים שלהם יוכלו לתפקד ולהתנייד בו בחופשיות ואחת מהאפשרויות לפעילות שעומדות לרשותם היא ליצנית לברית.

 

ליצנית בזול - לעיתים החיסכון הקטן יכול לעלות הרבה יותר

 

גם מבלי להכיר אתכם כלל זה ברור שאתם משקיעים ומתרגשים לארגן מסיבת יום הולדת לילד או לילדה שלכם. אירוע כזה חוגגים רק פעם בשנה ורוצים שהוא יהיה מוצלח עד כמה שניתן. אז אחרי ההקדמה הזאת אתם חושבים ששווה לחפש ליצנית בזול למסיבה הקרובה שאתם מארגנים? במקרים רבים החיסכון הקטן יכול להוביל למסיבה לא מוצלחת במיוחד שלא לומר גרועה.

 

ליצנית בזול יכולה בהחלט לענות על הדרישות שלכם, במקרים מסויימים הדרישות של ההורים לא גבוהות במיוחד מהמפעילה שתגיע לעשות את המסיבה וגם המצב הכספי שלהם הוא לא בשמיים כך שהפעלה ליום הולדת של השנה יכולה להיות גם קצת יותר פשוטה מהשנים שעברו. אין ספק שליצנית בזול יכולה במקרים מסויימים לעשות לכם אירוע מעולה, אך באותה מידה גם יכול להיות מאוד שהיא מתחילה בתחום ולא בעלת ניסיון רב מדיי בעבודה עם ילדים – הייתם רוצים שמפעילה כזאת תגיע אל המסיבה שלכם?

 

הדבר החשוב ביותר הוא לחשוב על איך איש המקצוע שאנחנו מחפשים (במקרה שלנו ליצנית או ליצן) מתייחסים אל העסק שלהם. ליצנית שדורשת מחיר זול מתייחסת אל התחום שלה בהתאם, מין הסתם אתם יכולים להבין שהיא לא ממש מכבדת אותו או חושבת שהוא שווה הרבה כסף. עבודה עם ילדים דורשת ניסיון, מומחיות והכי חשוב גישה טובה לילדים מפעילה שיודעת שיש לה את הנתונים האלה, במקרה כזה גם המחיר יהיה קצת יותר גבוה מההצעות האחרות שתקבלו אך התוספת הזו של המאה או המאתיים ש"ח יכולה להיות מה שישנה לכם את מסיבת יום ההולדת הקרובה מהקצה אל הקצה.

 

האם ליצנית זה מקצוע שניתן ללמוד?

 

להיות ליצנית זה לא נטו המקצוע וזהו, במקצוע הזה את צריכה שיהיה משהו משלך אחרת זה לא יעבוד. כמו כל דבר בחיים גם את המקצוע הזה אפשר ללמוד – להתחקות אחר ליצנים שונים בתחום או אולי אפילו ללכת ולהיות עוזר של ליצנית ולאחר מכן להתחיל ולעשות את ההופעות האלה בעצמך.


יהיה נכון לומר שיש מקצועות אשר אפשר ללמוד ולאחר מכן לעבוד בהם "ממש כמו תוכי" (וגם להצליח), אמנם זה ממש לא יהיה נכון לומר זאת על מקצוע של ליצנית. אם אין לך את הגישה הנכונה לילדים, את היכולת לרכז את הילדים בתכנים,בהפעלות ובמופעים שאת רוצה להעביר להם והחשוב ביותר את האהבה למקצוע ואת הרצון לעסוק בו זה כנראה לא יילך, ילדים הם בעלי חושים חדים וישימו לב לכך שאת לא באמת רוצה להפעילם.


שימו לב גם אתם כבר בטלפון או שאתם מחפשים ליצנים לימי הולדת באינטרנט האם המפעילה/ ליצנית שאתם חושבים להזמין לאירוע שלכם, אוהבת את המקצוע שלה, בעלת ניסיון בו ושהתוכנית אותה היא רוצה להעביר במהלך יום ההולדת מתאימה לגילאים הרלוונטים.

מה חדש אצלנו
ליצן למבוגרים - זה עדיין מצחיק!
תתפלאו לשמוע אבל ליצנים אינם מופיעים רק באירועים של צעירים. כל מה שאתם צריכים לדעת על ליצן למבוגרים ועל הפעלות בכלל...
2013-06-02 לפרטים לחצו כאן
מחפשים ליצן או ליצנית לאירוע שלכם?
ברוכים הבאים לפורטל ליצן! אתר המרכז לכם במקום אחד מגוון של ליצנים, ליצניות ומפעילים לימי הולדת במקום אחד!
2013-06-02 לפרטים לחצו כאן
ליצנים וליצניות לאירועים בקיץ
אתם כבר בטח מרגישים בשינוי הקיצוני של מזג האויר... מתחילים לתכנן כבר את האירוע שלכם עם ליצנים וליצניות חייכנים במיוחד? עשו זאת דרך פורטל ליצן!
2013-04-28 לפרטים לחצו כאן
שלחו לנו מייל
תנו לנו לייק