ליצן | ליצנית | ליצנים

ליצנים לימי הולדת | ליצן למבוגרים | פורטל ליצן | ליצנית | ליצן | ליצנים |

ליצנים:

 

ליצנים החלו לתפוס מקום בחיינו במסיבות ימי הולדת, בפעילויות שונות שמארגנים לילדים (אם זה בבתים או בבתי ספר או בקניונים למיניהם)

 

לאחרונה אף החלו להשתמש בשירותיהם לפעילות של קידום מכירות אם זה בתוך בניינים של חברות או לפעולות עסקיות שונות.

 

פעילות של ליצנים לימי ההולדת תפסה את הילדים יותר ויותר לאורך השנים וכיום כמעט ואין מסיבת יום הולדת שלא מזמינים בה ליצנים שישמחו ויפעילו את הילדים הקטנים. אם פעם היינו רואים ליצנים רק במופע שהיינו הולכים לראות בקרקס, הרי שכיום אם אתם הורים לילדים בטוח שאתם מכירים היטב את הפעילות והלבוש של ליצנים.

 

אם פעם היינו רגילים לשחק עם בובות של ליצנים מבלי לראות אותם מקרוב הרי שכיום הם מגיעים אלינו הבייתה ומצחיקים את כולנו מקרוב.

הופעה של ליצן:

 

יש ילדים שעלולים לפחד מליצנים כיוון שמדובר במשהו שונה מאוד ממה שהם רגילים, כדאי להרגיע את הילד ולהסביר לו שמדובר בדמות חיובית ומבדרת שגם אתם כהורים עוד גדלתם עליה. אם אתם מתכננים יום הולדת עם ליצנים כדאי לבדוק אם הילד מעוניין בכך לפני שמזמינים הפעלה של ליצן למסיבת יום ההולדת שלו או למסיבה שהוא מוזמן אליה.

 

חשוב מאוד לשים לב שבהפעלה אותה אתם מזמינים ליצנים לא משלבים הצגות מבהילות/ לא צפויות, כאלה שילדים יכולים להיבהל או לפחד מהן.

 

ליצנים מקצוענים משלבים בהופעתם מגוון רחב של פעילויות:

 

נתחיל בלבוש המצחיק והצבעוני שעליהם ללבוש כדי לאותת לרואים אותם שכדאי מהר מאוד להיכנס לאוירה קלילה ומצחיקה, הלבוש צריך להיות צבעוני וססגוני מכף רגל עד ראש.

 

הפעלות של מצנחים למיניהם בהם כל הילדים משתפים פעולה ביחד ועובדים על פעולות קבוצתיות.

 

הפעלות משותפות של הילדים ביחד עם הליצן, דבר שיכול לתרום לילד להתחבר יותר אל האדם שבתחפושת.


במסגרת כל הטוב הזה שאנו מקבלים במפגש שלנו עם ליצנים, בשנים האחרונות החלו לפתח את התחום הזה גם לכיוון של הרפואה – שמו לב שהצחוק וכל ההופעה הויזואלית תורמים לבריאות ועוזרים לכאלו שמצב רוחם לא מרומם במיוחד והחליטו להוסיף בבתי חולים ליצן רפואי, כזה שישמור ויעודד את מצב רוחם של הזקוקים לכך.

מה חדש אצלנו
ליצן למבוגרים - זה עדיין מצחיק!
תתפלאו לשמוע אבל ליצנים אינם מופיעים רק באירועים של צעירים. כל מה שאתם צריכים לדעת על ליצן למבוגרים ועל הפעלות בכלל...
2013-06-02 לפרטים לחצו כאן
מחפשים ליצן או ליצנית לאירוע שלכם?
ברוכים הבאים לפורטל ליצן! אתר המרכז לכם במקום אחד מגוון של ליצנים, ליצניות ומפעילים לימי הולדת במקום אחד!
2013-06-02 לפרטים לחצו כאן
ליצנים וליצניות לאירועים בקיץ
אתם כבר בטח מרגישים בשינוי הקיצוני של מזג האויר... מתחילים לתכנן כבר את האירוע שלכם עם ליצנים וליצניות חייכנים במיוחד? עשו זאת דרך פורטל ליצן!
2013-04-28 לפרטים לחצו כאן
שלחו לנו מייל
תנו לנו לייק