ליצן | ליצנית | ליצנים

ליצנים לימי הולדת | ליצן למבוגרים | פורטל ליצן | ליצנית | ליצן | ליצנים |

ליצן

 

החלטתם לחגוג השנה את יום ההולדת של הילד או הילדה עם הפעלה של ליצן? אנחנו בפורטל ליצן בטוחים שעשיתם את ההחלטה הנכונה! מהי היא ההפעלה הטובה ביותר של ליצן ביום הולדת? על אילו דברים חשוב לשים לב ועל אלו פחות? כל התשובות לשאלות האלו בדף שלפניכם:

 

איך לבחור ליצן ליום הולדת?

 

רבים מאיתנו מחייכים חיוך רחב כאשר הם שומעים את המילה ליצן, המילה מעלה במחשבותינו קונוטציות שונות המקשרות לצחוק ולחוסר רצינות. אמנם, בכל ליצן יש גם משהו רציני שהרי בסופו של דבר מדובר במקצוע לכל דבר אשר מפרנס ומעסיק את הליצן עצמו. צריך לזכור שעליו מוטלת אחריות לא פשוטה שהיא להעביר יום הולדת של שעתיים לערך עם קבוצה שלמה של ילדים רעשנים (ועוד להקפיד על כך שכולם ייצאו מרוצים ובמיוחד ילדת יום ההולדת).

 

שיהיה ליצן חייכן ובעל ותק וניסיון בתחום

 

יום הולדת זה אחד האירועים החשובים של ילדנו אם לא החשוב ביותר, לאירוע הזה יש משמעות גדולה בעייני הילדים שלנו כיוון שמאוד מעניין אותם איך החברים לכיתה יסכמו את האירוע שלהם ואף יכול להיות לכך השלכות חברתיות שונות (בכל זאת הם עדיין ילדים וחושבים אחרת מאיתנו). במסיבה הזו אסור לפשל מבחינת בחירת מפעיל האירוע אשר הוא במקרה שלנו ליצן – לכן נבחן כאן מספר פרמטרים חשובים בבחירת ליצן לאירוע:


הראשון שבחבורה הוא המלצה מאנשים שאנחנו מכירים שכבר עשו יום הולדת שמח במיוחד עם ליצן או ליצנית (מה שנקרא שיווק מפה לאוזן), ראשית זה אדם שאנחנו מכירים כך שנוכל לסמוך על דעתו כמו כן הוא יוכל לספר לנו במדויק מה בדיוק היה בהפעלה וכך נדע לקראת מה אנחנו הולכים.


במידה ואין לנו ממליץ שיכול לספק לנו את המידע הזה נלך כמו כולם אל המחשב הבייתי, נגלוש באינטרנט ונחפש ליצנים לימי הולדת. היום האינטרנט הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו כך שישנם מפעילים רציניים ואייכותים שמפרסמים עצמם. בסופו של דבר זכרו שהדבר החשוב ביותר בבחירת מפעיל למסיבה שלנו היא הכימייה והחיבור שיש לנו איתו (בסופו של דבר כולנו בני אדם אשר מחפשים את הקשר המיוחד וה"קליק" שיש לנו עם מישהו) לכו על פי תחושת הבטן שלכם – לרוב היא לא מאכזבת והיא הטובה ביותר.


מה הם התכנים שהוא מעביר בהופעה? חשוב לשים לב שהתכנים יהיו כמה שיותר חינוכיים ובטוח שלא מפחידים – הרי בסך הכל הילדים שלנו באים למסיבה הזו כדי לצחוק להשתעשע ולהנות.


דברים שהוא משלב בהפעלה – על מה בעצם ההפעלה מבוססת? מה בדיוק עושים בה? האם הילדים הם חלק פעיל בהפעלה או שהם רק מסתכלים? האם יש התייחסות כלשהי לילדת יום ההולדת?


ליצנים רבים משלבים בהפעלה שלהם עוד דברים חוץ מההפעלה המקורית שלהם, כמו למשל: איפור ילדים, משחקי מצנח, בלונים בצורות ססגוניות, קעקועים, נצנצים ועוד דברים שונים – שווה לשאול ולברר!


על איזה מוזיקה מבוססת ההפעלה באירוע? מוזיקה כמו שאתם יודעים היא אחד הדברים שמחזיקים אירוע, חייבים שתיהיה מוזיקה עכשווית המתאימה לילדים (אם זה דיסקו, ראפ, ישראלי או ריקודי שורות)


האם יש טקס עוגה? זהו בעצם השיא של האירוע, הרגע בו שאנו מביאים לילדה שלנו או לילד את העוגה ששקדנו והכנו (או קנינו) ומרימים אותם כמספר השנים שהם חוגגים (וגם אחת לשנה הבאה). חשוב לבדוק שהטכס הזה מתוכנן להיות באירוע ושהוא יהיה מתוזמן ביחד אתכם (כדי שיהיה שיר יום הולדת שאתם מגיעים עם הזיקוקים).

 

ליצן לברית

 

הפעלה של ילדים קטנים בגילאים מעורבים יכולה להיות מורכבת וקשה לאדם שלא מיומן בזה. הזמנה של ליצן לברית יכולה להפוך לכם את האירוע למסודר ושקט יותר מאשר אירוע בו הילדים הקטנים לא מפסיקים לרוץ בין הרגליים של האורחים ולא נותנים שתי דקות של מנוחה להורים שלהם.

 

ליצן לברית יכול להציע לכם כמה סוגים של הפעלה וכדאי מאוד לשמוע את כל מה שיש לו להציע כבר בשיחת הטלפון הראשונה שאתם עושים עם המפעיל. ליצנים מסויימים עושים צורות מבלונים לילדים שמתנהגים יפה או פשוט מחלקים לכל ילד בלון צורה אחד במתנה כדי שהוא יתנהג יפה. באירועים מעורבים של ילדים ומבוגרים צריך לקחת בחשבון שהילדים צריכים שיהיה איזה משהו שיעסיק אותם כי אם לא יהיה כזה הם מתחילים להשתעמם ובמקרה הטוב להפריע לנו ההורים (במקרה הרע הם מתחילים להציק גם לאורחים אחרים או לילדים הקטנים שלהם). בלוני צורות הם רק פיתרון אחד שיכול להציע לכם ליצן שיגיע לברית שלכם.

 

ננסה להשוות את ההפעלה הספציפית הזאת להפעלות ילדים אחרות שאתם מכירים, ההשוואה הטובה ביותר יכולה להיות צוות הבידור אשר מוצע לכם בבית מלון שאליו אתם מגיעים. בתי המלונות הבינו את הצורך שיש להורים בחופשה שקטה ובזמן מנוחה ומציעים צוותי בידור שמשעשעים את הילדים שלכם בזמן שאתם משתזפים להנאתכם. בדיוק אותו הדבר כדאי לעשות במסיבת הברית הקרובה שלכם, מזמינים ליצן או ליצנית לאירוע וסוגרים הפעלה של לפחות שעה בא הילדים הקטנים נהנים, משתוללים ואפילו מכירים חברים חדשים שיוכלו להמשיך לשחק איתם גם כשההפעלה של הליצן כבר נגמרת.


איפור ליצן

 

חלק לא מבוטל מהמסר שליצן משדר לנו קשור בהופעתו החיצונית, איפור ליצן אם זה על הפנים או באיזורים אחרים בגוף עושה אותו למיוחד ומסקרן בהשוואה לאנשים הסובבים אותו. במידה ואנחנו מדברים על ילדים הם ללא ספק יעצרו במקומם כאשר ייראו ליצן מאופר חולף על פניהם. כמו כן, האיפור צריך להיות אמיד מצד אחד ופשוט למחיקה מהצד האחר. תחשבו שישנם ליצנים מסויימים אשר מתאפרים כמעט בכל יום (כן חברים, ליצנים ותיקים בתחום הם כאלה שלוח ההזמנות שלהם מלא והם תפוסים כמעט בכל יום) ויש להם צורך להוריד את האיפור הזה במהירות האפשרית וביעילות מירבית.

 

איפור ליצן אפשר לקנות בכל חנות שמתמקצעת במוצרי איפור שונים. במקרים רבים אין צורך מיוחד בלהשקיע דווקא במוצרים שמחירם גבוה במיוחד (לא במידה ואתם מתאפרים באופן חד פעמי נגיד מוזמנים לאיזה מסיבת תחפושות או מסיבת פורים מפנקת).

 

איפור ליצן גורם לנו לתחושה של הסוואה מסויימת, כך שאנחנו מרגישים שאף אחד לא מזהה אותנו כל שאנחנו יכולים לעשות מה שבא לנו. ההשוואה הכי טובה שיכולה להיות לכזה דבר היא כאשר יש לנו מסיכה על הפנים, אתם בטוח מסכימים עם זה שכאשר יש לכם מסיכה על הפנים אתם מרשים לעצמכם להתנהג קצת אחרת מההתנהלות היום יומית שלכם.


תמונה של ליצן

 

אחד הדברים המרכזיים שמשקפים את העידן של היום הוא הדיגיטל. טלפונים סלולרים חכמים נמצאים בכיס של רובנו ומשמשים אותנו לתעד עם המצלמה של הטלפון כמעט כל רגע מרגש שאנחנו חווים בחלק כזה או אחר במהלך היום. אתם לא צריכים להיות גאונים גדולים כדי למצוא תמונה של ליצן בחיפוש פשוט ברשת או באחד מדפי הרשתות החברתיות.

 

באיזה מקום היום ברשת לא יהיה אפשר למצוא תמונה של ליצן או של כל מפעיל אחר שקשור לימי הולדת? הרשת מוצפת בתמונות שאנשים מעלים ואף מאז עידן הפייסבוק אחוז הצילומים שאנחנו עושים מדיי יום עלה פלאים, פתאום כל אחד רוצה לשתף עם כולם את מה שעבר היום. תמונה של ליצן יכולה להיות גם דבר שמוכרים ואולי אפילו עושים מזה איזה עסק קטן, מצד שני חיפוש זריז ברשת החברתית אינסטגרם יגלה בפניכם עשרות תמונות של ליצנים, כאלה שתוכלו גם לערוך בתוכנת עריכת תמונה ולייצר תמונות יפות אפילו עוד יותר.

 

        

 

ליצן לצביעה - תמונות של הליצנים שלנו לצביעה (להורדת התמונה בגדול מלא פנו אלינו דרך עמוד הפייסבוק שלנו

 

        

 

תמונה של ליצן יכולה לומר לנו המון (כפי שאומר המשפט הידוע, תמונה אחת שווה...), במידה ואתם מחפשים הפעלה של ליצן או ליצנית לאירוע שלכם ורואים אותם מאופרים במגוון צבעים ולבושים בבגדי המופע שלהם את בהחלט יכולים להבין באיזו רמה של ליצן מדובר ואפילו להעלות חיוך קטנטן על השפתיים. במידה ולא הצלחתם למצוא תמונה של ליצן כפי שהייתם רוצים צרו איתנו קשר ונפנה אתכם אל המקורות העיקריים ברשת האינטרנט בהם תוכלו למצוא תמונה שכזו (אפשר גם לעשות חיפוש פשוט בגוגל על הביטוי הזה ותיהיו בטוחים שאתם הולכים לקבל עשרות אם לא מאות תמונות צבעוניות ושמחות.

 

 

איך להימנע מלהיות ליצן ליום הולדת אשר מפחיד את הילדים?


ליצן אמיתי לא רוצה להפחיד את הילדים שאליהם הוא מגיע לעשות את מסיבת יום ההולדת או כל מסיבה אחרת, אומנם יש ילדים שמפחדים מדמותו של הליצן מכיוון שזה משהו שאינם רגילים לראות, משהו שאינו שיגרתי.

 

עוד לפני שנדון באיפור, בואו נסתכל על יסודות אחרים של המקצוע. זכרו בעת התמודדות עם ילדים, כל המבוגרים הם "ענקים בגודל" מנקודת המבט של הילדים. בעת אינטראקציה עם ילדים, ליצנים או בדרנים אחרים צריכים להגיע למימדים שלהם מבחינה פיזית. אפשר לרדת על ברך אחת, או לשבת על הרצפה ולהראות לילד שמפחד שאתם בסך הכל באותו הגובה שלו.

 

לעיתים קרובות הורים ינסו לדחוף את הילד שלהם לכיוונו של הליצן למרות שהוא מראה סימני פחד ממנו (אם זה לתמונה משותפת או להשתתף במופע שהוא מעביר). במצב כזה טכניקה מעניינת אפשרית היא להראות לילד כאילו שאתה עצמך מפחד ממנו. זה משרת מספר מטרות - זה הופך את הליצן פחדן ומאפשר לילד להרגיש את הגיבור, זה משקף את הפחד לילד ומאפשר לו להיות אמיץ בהשוואה לליצן, והוא מאפשר לליצן להגדיל את עוצמתו של הילד בהשוואה לליצן. טכניקה כזאת יכולה לגרום לילד לרצות לבוא אל הליצן מבלי שידחפו אותו אליו.

 

והכי חשוב – אל תגזימו באיפור שאתם שמים על עצמכם לפני הופעה, בסך הכל ילדים מאוד אוהבים לראות בן אדם טיבעי עד כמה שניתן והמטרה שלכם היא לספק להם מופע אמיתי ומשעשע ולא להפחיד אותם.

ליצן ליום הולדת
מארגנים אירוע? מחפשים ליצן ליום הולדת? בפורטל המיוחד שלנו תוכלו למצוא את הפרטים כדי לבחור ליצן ביום הולדת
ליצן ליום הולדת מחיר
מה צריך להיות מחיר ליצן ליום הולדת? כל אחד והמחיר שלו, כל הפרטים על ליצן ליום הולדת מחיר כאן בפורטל ליצן
מה חדש אצלנו
ליצן למבוגרים - זה עדיין מצחיק!
תתפלאו לשמוע אבל ליצנים אינם מופיעים רק באירועים של צעירים. כל מה שאתם צריכים לדעת על ליצן למבוגרים ועל הפעלות בכלל...
2013-06-02 לפרטים לחצו כאן
מחפשים ליצן או ליצנית לאירוע שלכם?
ברוכים הבאים לפורטל ליצן! אתר המרכז לכם במקום אחד מגוון של ליצנים, ליצניות ומפעילים לימי הולדת במקום אחד!
2013-06-02 לפרטים לחצו כאן
ליצנים וליצניות לאירועים בקיץ
אתם כבר בטח מרגישים בשינוי הקיצוני של מזג האויר... מתחילים לתכנן כבר את האירוע שלכם עם ליצנים וליצניות חייכנים במיוחד? עשו זאת דרך פורטל ליצן!
2013-04-28 לפרטים לחצו כאן
שלחו לנו מייל
תנו לנו לייק